Блог

Щодо дозакупівлі електричної енергії

Питання: На початку 2021 року були проведені відкриті торги на електроенергію на 2022 рік, та у зв’язку із підняттям ціни суми за договором не вистачить десь приблизно на 1-2 місяці (листопад, грудень). То потрібно буде проводити повторно відкриті торги? Чи можливо за переговорною укласти договір із тим самим постачальником?

Відповідь: Відповідно до статті 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток відповідно до підстав, передбачених Законом і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Отже, якщо у вас наявні підстави, передбачені статтею 40 щодо застосування переговорної процедури і наявне обґрунтування, то тоді можна проводити переговорну процедуру закупівлі.