Зміни до договорів, укладених за Постановою № 169

Питання 4. Чи можна вносити зміни до договору, що був укладений за Постановою № 169, а саме продовжити термін дії та збільшити його обсяг?

Відповідь: Договори воєнного часу, що укладені за Постановою № 169, також не можна вважати договорами про закупівлю в розумінні Закону. Тобто замовник вибирає постачальника / виконавця / підрядника самостійно та на власний розсуд, за результатами чого укладає прямий договір, зміни до якого вносяться без урахування частини 5 статті 41 Закону. Зміни вносимо керуючись умовами укладеного сторонами договору з урахуванням відповідних загальних положень ЦКУ та ГКУ.